خدمات ساختمانی

پکیج

قیمت پکیج

پکیج یکی از سیستم های گرمایشی مورد استفاده در ساختمان ها است که در ساختمان های امروزی نقش به سزایی را ایفا می کند و در انواع متفاوت به دست مصرف کنندگان می رسد. پکیج های به کار رفته در ساختمان های مختلف با توجه به کیفیت و میزان رسیدگی به آن ها دارای میزان ماندگاری متفاوتی هستند، اما به صورت کلی سرویس پکیج به صورت مداوم و همچنین تعمیرات پکیج باعث می‌شود طول عمر این محصول تا حدود زیادی بیشتر شود. در این مقاله قصد داریم به برخی از موارد در مورد تعمیر پکیج درکرج اشاره کنیم و شما را بیشتر با این مقوله آشنا کنیم به همین دلیل اگر در منزل خود از پکیج استفاده می کنید خواندن این مقاله را از دست ندهید.

خرید پکیج

خرید پکیج

روش هایی برای بالابردن طول عمر پکیج

با توجه به بالاتر رفتن هزینه استفاده از پکیج و هزینه تعمیرات پکیج روش های مختلفی برای بالابردن طول عمر پکیج به افراد پیشنهاد می شود که باعث می شود طول عمر این محصول تا حدود زیادی افزایش پیدا نموده و از خراب شدن آن جلوگیری شود. برخی از روشهای کاربردی برای بالابردن طول عمر پکیج عبارتند از:
استفاده از آب ۶۰ درجه سانتیگراد برای گرم کردن پکیج: اگر برای گرم کردن پکیج از آب هایی با دمای بالاتر از ۶۰ درجه سانتیگراد استفاده کنید، باعث ایجاد رسوب در لوله ها خواهید شد و باعث می‌شوید لوله ها به صورت کامل رسوب گرفته و دیگر نتواند عملکرد خود را انجام دهند، به همین دلیل سعی کنید در بالاترین درجه پکیج از دمای ۶۰ درجه استفاده کنید.

استفاده از فیلتر:

استفاده از فیلتر یکی دیگر از مواردی است که می تواند طول عمر پکیج را بالاتر ببرد، زیرا امروزه در آب شهری میزان زیادی از رسوبات وجود دارد و میزان رسوب در شهرهای مختلف معمولاً متفاوت است، بنابراین استفاده از فیلتر می تواند تا حدود زیادی باعث از بین رفتن رسوب ها شده و طول عمر مفید تعمیر پکیج در کرج را افزایش دهد.

استفاده از محافظ برق:

برخی از افراد فکر می‌کنند تنها وسایل برقی مانند یخچال به محافظ برق نیاز دارند این در حالی است که پکیج به دلیل استفاده ۲۴ ساعته از برق به محافظ برق نیاز دارد تا در هنگام وجود نوسانات شدید در برق ساختمان به آن آسیبی وارد نشود و طول عمر آن بالاتر برود.

شستشوی مدار شوفاژ:

این نکته‌ یکی دیگر از نکاتی است که می تواند به بالاتر رفتن عمر شوفاژ کمک فراوانی کند. مدتی بعد از استفاده از شوفاژ ممکن است در داخل لوله های آن رسوبات ایجاد شود که با شستشوی مدار شوفاژ می توان به راحتی آنها را از بین برد.

تنظیم دمای رادیاتور:

در بعضی از موارد دیده می شود که افراد رادیاتور را روی بالاترین درجه ممکن قرار می دهند و در صورت احساس گرمای بیش از حد پنجره ها را باز می کنند، این موضوع در طولانی مدت به پکیج آسیب های زیادی وارد می کند، به همین دلیل بهتر است در صورت احساس گرما رادیاتور را روی درجه کمتری قرار دهید، همچنین در فصل زمستان از لباس های پوشیده تری برای گرم کردن خودتان استفاده کنید.

استفاده از پکیج در محل مناسب:

بهترین و مناسب ترین محل برای نصب پکیج در داخل آشپرخانه است زیرا در صورتی در پکیج در فضای خارج از منزل مانند بالکن نصب شود، امکان یخ زدن آن افزایش پیدا می کند و کیفیت پکیج از دست می رود.

استفاده از دودکش مناسب:

برای نصب پکیج بهتر است از دودکش های دو شاخه استفاده شود تا در صورت مسدود شدن یکی از شاخه ها، شاخه دیگر بتواند به صورت کامل دود را خارج کند.

مواردی که باید برای تعمیر پکیج در محل به آنها توجه نمود

تعمیر پکیج در محل یکی از انواع تعمیر پکیج می باشد که در آن تکنسین های مجرب به محل تعمیرپکیج فرستاده می‌شوند و در نهایت کار خود را در منازل افراد و یا محل مورد نظر آنها انجام می دهند. برخی از مواردی که باید برای تعمیر پکیج در محل مورد توجه قرار گیرند عبارتند از:

استفاده از قطعات فابریک و برند

یکی از مهم ترین مسائلی که در مورد تعمیر پکیج بسیار مهم است این است که افرادی که برای تعمیر پکیج در محل مراجعه می کنند باید حتما از قطعات فابریک و برند مربوط به محصول استفاده کنند. برای مثال اگر پکیج شما از برند پکیج ایران رادیاتور در کرج است باید از قطعات فابریک مربوط به همین برند برای تعمیرات پکیج استفاده شود.

دارا بودن ضمانت نامه

شرکت هایی که برای تعمیر پکیج در کرج اقدام می‌کنند، معمولاً دارای ضمانت نامه مربوط به کار خود هستند و تمامی موارد به تعمیر پکیج را در ضمانت نامه درج می‌کنند در این صورت در صورت عدم مشکل دوباره می توانید به آسانی از ضمانت نامه استفاده نموده و مشکل را بدون پرداخت هزینه حل کنید و همین دلیل به ارائه ضمانت نامه توسط شرکت های خدماتی توجه کنید.

استفاده از کارشناس مربوط به همان برند

تعمیر و سرویس پکیج بوتان، پکیج ایران رادیاتور، تاچی، ایساتیس و آریستون به افراد ماهر در این زمینه نیاز دارد و افراد باید به صورت تخصصی بتوانند کار خود را انجام دهند، یعنی ممکن است یک فرد نتواند به صورت کامل تمامی کارهای مربوط به چندین برند پکیج را انجام دهد به همین دلیل قبل از سپردن کار به افراد از آشنا بودن فرد با برند مورد نظر اطمینان حاصل کنید.

فروش پکیج

فروش پکیج

هزینه تعمیرات پکیج ایران رادیاتور

ایران رادیاتور یکی از برندهای شناخته شده پکیج در کشور ایران است که امروزه مشتریان مختلف اقدام به خرید و استفاده از آن در منازل خود می کنند و بسیاری از ساختمان سازان انواع مختلف این محصول را در منازل به کار می برند.
علاوه بر هزینه های مربوط به خرید، هزینه تعمیرات پکیج ایران رادیاتور یکی از فاکتورهای مهمی است که باید در هنگام خرید این محصول در نظر گرفته شود زیرا اگر هزینه تعمیرات این محصول زیاد باشد و استفاده از آن در محیط داخلی منازل به صرفه نیست و باید از خرید آن صرف نظر کرد.
هزینه تعمیرات پکیج ایران رادیاتور به عوامل مختلفی بستگی دارد برای مثال:

قطعات مورد نیاز:

تعداد قطعات مورد نیاز در تعمیر پکیج ایران رادیاتور می‌تواند روی هزینه تاثیر گذار باشد.‌ برای مثال اگر در هنگام تعمیر پکیج به قطعه نیاز نداشته باشید، قیمت تمام شده کار برای شما مناسب تر خواهد بود این در حالی است که استفاده از قطعات گران قیمت برای تعمیرات پکیج باعث بالاتر رفتن قیمت تعمیر خواهد شد.

شرکت خدماتی:

یکی دیگر از موارد تاثیر گذار بر روی قیمت خدمات مربوط به پکیج را می توان شرکت خدماتی ارائه دهنده آن دانست، زیرا برخی از شرکتهای خدماتی هزینه های بالا و اضافی را برای تعمیرات در نظر می‌گیرند، در حالی که برخی دیگر با انصاف بیشتر با مشتریان برخورد می کنند.

زمان مورد نیاز برای انجام کار:

بدیهی است که هر چه زمان مورد نیاز برای انجام تعمیر پکیج ایران رادیاتور بیشتر باشد قیمت تمام شده کار بالاتر خواهد رفت.زمان رفت و آمد کارشناسان نیز می تواند روی این مسئله تاثیر باشد، به همین دلیل برای مثال اگر در شهر کرج زندگی می کنید، بهتر از تعمیر پکیج در کرج استفاده کنید.

زمان تعمیرات پکیج:

در اکثر موارد فصل پاییز یکی از فصل های سال است که برای تعمیرات پکیج بهترین زمان ممکن به شمار می‌رود، اما در اکثر موارد کارشناسان در این زمان سال باید به منازل مختلف مراجعه کنند و کار آنها تا حدود زیادی بیشتر می‌شود همین بالاتر رفتن میزان تقاضا، قیمت تعمیر پکیج را بالاتر خواهد برد.

تعمیرات پکیج

تعمیرات پکیج

تعمیر پکیج بوتان در کرج

پکیج بوتان یکی از برند های ایرانی شناخته شده در کشور است که استفاده از آن مانند پکیج ایران رادیاتور مشتریان مخصوص به خود را دارد.
تعمیر پکیج بوتان در کرج به صورت کلی در دو نوع انجام می شود:

تعمیرات پکیج زمینی:

پکیج زمینی بوتان همانطور که از نامش پیداست بر روی زمین نصب می شود و مانند سایر انواع پکیج به تعمیرات به صورت دوره ای نیاز دارد. پکیج زمینی به دلیل دارا بودن اندازه بزرگتر می تواند میزان آب بیشتری را گرم کند و به همین دلیل برای استفاده در ساختمان های بزرگ مناسب تر است. برای تعمیرات پکیج زمینی تعمیرکنندگان این محصول با استفاده از قطعات برند محصول، این محصول را تعمیر نموده و آن را از نظر کیفیت ضمانت می کنند.

تعمیرات پکیج دیواری:

پکیج دیواری بوتان یکی دیگر از برندهای پکیج است که همان طور که از نامش پیداست بر روی دیوار نصب می شود و در اکثر موارد در ساختمانهای کوچک به دلیل عدم نیاز به جای زیاد، مورد استفاده قرار می گیرد. برای تعمیرات پکیج دیواری بوتان متخصصان ماهر آماده خدمت رسانی به مشتریان در سراسر نقاط ایران هستند. به صورت کلی توصیه می شود برای ساختمان های کوچکتر از پکیج دیواری استفاده شود که هزینه تعمیرات و نگهداری آن مناسب تر است.

سرویس پکیج در کرج

امروزه با توجه به تنوع بسیار بالای برند های پکیج، سرویس پکیج بوتان، سرویس پکیج ایران رادیاتور، سرویس پکیج تاچی، سرویس پکیج ایساتیس و سرویس پکیج آریستون در کرج با کیفیت بسیار بالا انجام می شود.
یکی از مهم ترین سوالاتی که برای سرویس پکیج های مختلف در کرج برای بسیاری از افراد پیش می‌آید این است که سرویس پکیج باید هر چند وقت یکبار انجام شود؟
در پاسخ به این سوال می توان گفت اگر مدت زمان زیادی از نصب پکیج های مختلف در منزل شما گذشته است، بهتر است همین امروز اقدام به سرویس پکیج خود نمایید تا تمامی علوم احتمالی را برطرف نموده و در صورت ایجاد و ایراد خیلی سریع آن را رفع کنید در غیر این صورت ممکن است خسارات زیادی برای شما به بار بیاید.
اگر به تازگی اقدام به نصب پکیج نموده اید، بهتر است در سال یک روز را برای سرویس دهی به پکیج انتخاب کنید و در آن زمان برای سرویس پکیج در کرج با کارشناسان مجرب ما در این زمینه تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان با تمامی تجهیزات مورد نیاز برای سرویس پکیج شما به منزلتان بیایند.
به صورت کلی می توان گفت سرویس پکیج باید هر هر یک سال یک بار و یا حداکثر هر دو سال یک بار انجام شود، بنابراین اگر تاکنون در مورد این کار اهمال کرده‌اید، سعی کنید با قرار دادن یک روز برای این کار اهمال کاری خود را جبران کنید.

انواع سرویس پکیج در کرج

سرویس پکیج در کرج شامل موارد مختلف می‌شود و افراد متفاوت با توجه به نیاز پکیج ها خود سرویس‌های متفاوتی را خواستار هستند اما در برخی از موارد صصان با ورود به منزل شما و بررسی پکیج متوجه می‌شوند که پیج شما نیاز به سرویس های بیشتری دارد که در این صورت شما را از سرویس‌های بیشتر مطلع نموده و سپس اقدام به انجام کار خود می کنند.
به صورت کلی می توان گفت برخی از انواع سرویس پکیج در کرج عبارتند از:

رسوب زدایی

رسوب زدایی را می‌توان یکی از رایج ترین انواع سرویس پکیج در کرج دانست. زمانی که آب مورد نیاز پکیج به داخل لوله ها وارد می شود ممکن است در اثر حرارت بالا رسوب دهی زیادی داشته باشد و همین موضوع باعث بسته شدن لوله ها خواهد شد و به لوله آسیب وارد خواهد کرد. در این گونه موارد کارشناسان با استفاده از رسوب گیر های پلی فسفات عملیات سرویس پکیج را انجام می دهند و تمامی لوله های موجود در پکیج را به صورت کامل رسوب گیری می کنند.
به صورت کلی با توجه به وجود مقادیر رسوب بالا در آب شهری رسوب گیری سالانه اهمیت بالایی دارد، اما اگر از فیلتر در پکیج استفاده شده باشد، کار تا حدود زیادی آسان تر می شود.

نصب پکیج

نصب پکیج

کنترل فشار آب

اگر فشار آب وارده به داخل پکیج کمتر و یا بیشتر از میزان مجاز باشد، به مرور زمان پکیج فرسوده می‌شود و کیفیت خود را از دست می دهد و یا حتی ممکن است در مواردی نتواند به خوبی فضای موجود در منازل را گرم کند. یکی از مواردی که در سرویس پکیج به آن پرداخته می شود، کنترل فشار آب ورودی به داخل پکیج است.

کنترل عملکرد مدار گرمایشی و بهداشتی

هر دو مدار گرمایشی و بهداشتی پکیج ها باید به صورت کامل کنترل گردند تا در صورت بروز مشکل به خوبی سرویس‌دهی شوند.

آزادسازی محور پمپ سیرکولاسیون

در برخی از موارد محور پمپ سیرکولاسیون گرفته شده است و همین موضوع باعث می شود شوفاژ نتواند به خوبی عمل کرد و خود را انجام دهد و در مدت زمان طولانی باعث فرسایش پکیج و ایجاد خسارات زیاد می‌شود. کارشناسان سرویس پکیج به خوبی این موضوع را متوجه می شوند و محور را با استفاده از دانش و تجربه خود به خوبی تمیز می کنند تا فشار آب و گرم و سرد داخل شده به پکیج مناسب باشد.
یکی از مهم ترین روش هایی که برای آزادسازی محور سیرکولاسیون استفاده می شود، اسید شویی است که با استفاده از مواد اسیدی به خوبی پمپ را آزاد می کنند.

تنظیم شیر گاز

اگر میزان گازی که به پکیج وارد می شود بیشتر از میزان مورد نیاز باشد، ممکن است در بعضی از موارد باعث انفجار پکیج و ایجاد مشکلات بی شمار در آن گردد و یا حتی منجر به آتش‌سوزی در منازل شود، اگر میزان گاز کمتر از حد مورد نیاز باشد، پکیج به خوبی نمی تواند مکان را گرم کند. تنظیم شیر گاز یکی از مواردی است که در هنگام سرویس پکیج در کرج مورد بررسی قرار می گیرد.

تنظیم حرارت پکیج

اگر نمی‌دانید چه حرارتی برای پکیج در فصل‌های مختلف سال مناسب است، بهتر است در این باره با سرویس دهنده پکیج مشورت کنید. در اکثر موارد در فصل هایی مانند پاییز و بهار بهتر است درجه پکیج بر روی ۴۰ درجه باشد در حالی که در فصل زمستان مقدار مناسب مورد استفاده در حدود ۶۰ درجه در نظر گرفته می شود، اما باز هم کارشناسان با توجه به دمای محیط زندگی می توانند بهتر دمای مناسب را برای شما تنظیم کنند.

کنترل عملکرد فن و دودکش

در برخی از پکیج ها برای تهویه هوا از دودکش استفاده می‌شود و در برخی دیگر فن مورد استفاده قرار می گیرد. در هر دو صورت کنترل عملکرد فن و یا دودکش یکی از زیرشاخه‌های سرویس دهی پکیج به شمار می رود که از بروز حوادث جلوگیری می‌کند. انسداد محل دودکش باعث ایجاد حوادثی مانند خفگی می شود.
متخصصان برای بررسی مسیر دودکش و باز کردن مسیر معمولا از یک سنگ کوچک کمک می گیرند و آن را از بالا به پایین می اندازند تا در صورت وجود گرفتگی در مسیر دودکش متوجه آن بشوند.

هواگیری

هواگیری شوفاژ یکی دیگر از مسائلی است که بعد از رسوب گیری در رده دوم پرکاربردترین عملکردهای سرویس دهندگان پکیج شناخته می‌شود و استفاده از آن دارای مزایای بیشماری برای پکیج ها می باشد. برخی از مزایای استفاده از هواگیری برای پکیج ها عبارتند از: کمتر کردن سر و صدای حاصل از پکیج، بالا بردن راندمان پکیج در هنگام گرمایش، کاهش آسیب های محتمل به دستگاه، کاهش هزینه های گاز.

نحوه سرویس پکیج ایساتیس

سرویس پکیج ایساتیس در کرج به دلیل کاربرد بسیار بالای این برند از محصول در داخل کرج رواج بسیار زیادی پیدا کرده است و معمولاً افراد مختلف به صورت سالانه قبل از فرا رسیدن فصل های سرد سال نسبت به سرویس پکیج ایساتیس اقدام می کنند و از متخصصان در این زمینه برای انجام سرویس دهی بهره می گیرند.
یکی از مهم ترین مسائلی که در مورد نحوه سرویس و تعمیر پکیج ایساتیس مورد بررسی قرار می گیرد، این است که قطعات داخلی این دستگاه به دلیل قرار گرفتن همیشگی در معرض رطوبت و آب بیشتر در معرض خراب شدن هستند و قطعات خارجی مانند فن و یا دودکش کمترین احتمال خراب شدن را دارند، به همین دلیل متخصصان در هنگام سرویس این دستگاه سعی می‌کنند تمامی قطعات داخلی دستگاه را مورد بررسی قرار دهند و در صورت ایجاد خرابی در هر یک از قطعات آن را به صورت کامل تعویض می‌کنند و از قطعات مربوط به برند ایساتیس استفاده می‌کنند.
اگر در زمان حمام کردن متوجه شدید ساعت به صورت ناگهانی سرد می شود این موضوع نشان دهنده رسوب گرفتن بیش از حد لوله ها در پکیج ایساتیس می باشد، به همین دلیل بهتر است در اولین فرصت پیش آمده پکیج را برای سرویس دهی به کارشناسان نشان دهید.

تعمیر پکیج بهتر است یا تعویض آن؟

در هنگام کار با پکیج هایی که در داخل منازل وجود دارند یکی از مهمترین سوالات برای مصرف کنندگان و صاحبخانه ها این است که آیا تعمیر پکیج بهتر است یا تعویض آن؟
در پاسخ به این سوال می توان گفت که به صورت کلی تعمیر پکیج از تعویض آن بهتر است، زیرا اگر بخواهید پکیج را تعویض کنید باید هزینه های زیادی بابت تعویض این محصول بپردازید که از نظر اقتصادی چندان به صرفه نمی باشد، به علاوه پکیج اگر به صورت کامل سرویس دهی شود، طول عمر بسیار بالایی دارد و نیاز به تعویض آن وجود نخواهد داشت، به همین دلیل در صورت کلی می توان گفت تعمیر پکیج بسیار بهتر از تعویض آن است.
در نهایت اگر برای تعمیر پکیج با متخصصان ما تماس بگیرید و متخصصان با مراجعه به محل متوجه شوند که تعمیر پکیج از نظر اقتصادی هیچگونه صرفه ای ندارد و یا پکیج مورد نظر دیگر عمر خود را کرده است، به شما پیشنهاد تعویض پکیج را می دهند و به این صورت از ایجاد هزینه های اضافی برای شما جلوگیری خواهد شد.

کلام آخر

از آنجایی که پکیج برای ساختمانهای مختلف از اهمیت بالایی برخوردار است و در صورت خراب شدن ممکن است هزینه های گزاف برای شما باقی بگذارد، بهتر است به صورت سالانه اقدام به سرویس پکیج کنید تا از خراب شدن این محصول و برجا ماندن هزینه های زیاد برای تعمیرات جلوگیری کنید.
سرویس پکیج بهتر است قبل از فرا رسیدن فصل های سرد انجام شود.
در صورتی که پکیج شما نیاز به تعمیرات داشت حتماً سریعاً برای این کار اقدام کنید و سعی کنید از کارشناسان خبره در این زمینه بهره ببرید زیرا حتی اگر هزینه های بیشتری برای تعمیرات پکیج بپردازید در نهایت با توجه به دارا بودن ضمانت نامه تعمیر پکیج دیگر از بابت پرداخت هزینه های بیشتر نگرانی نخواهید داشت.
تنها از متخصصان ماهر در زمینه تعمیر و سرویس پکیج استفاده کنید تا احتمال بروز خطر و حوادث برای شما و یا آسیب به پکیج وجود نداشته باشد.

مطالب دیگر را میتوانید در سایت اصلی دیدن فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

For security, use of Google's reCAPTCHA service is required which is subject to the Google Privacy Policy and Terms of Use.

من موافق این قوانین هستم .